stolní tenis -vánoční turnaj Bohunice 2016

Název

Popis

Vánoční turnaj ve stolním tenise 2016 29.12.2016 Brno - Bohunice

Vážení přátelé stolního tenisu!
Máme za námi další rok a také tradiční Vánoční turnaj ve stolním tenise v kategorii mládeže i dospělých v Brně – Bohunicích, který pořadala místní Orelská Jednota.
V kategorii dospělých se opět podařilo naplnit počet 32 hráčů i přesto, že ve stejném termínu probíhal turnaj také v Kr. Poli, kde hráli někteří tradiční účastníci našeho turnaje. Turnaj proběhl i tentokrát systémem nasazených hráčů dle loňského umístění a rozlosováním domácích borců do 8 skupin. Po těchto skupinách proběhlo rozdělení na 2 pavouky po 16 ti hráčích o 1.- 16. a 17.- 32. místo. Vítězem se stal nový účastník turnaje Hrůza Marek a získal kromě poháru a diplomu za první místo i pohár putovní. Naši nejlepší hráči Skurka Juraj a Vondrášek Tomáš obsadili 4. a 9. místo. Byl to tentokrát obvzláště dlouhý časový maratón ( 126 zápasů ) zřejmě proto, že boje byly vyrovnané a tak se turnaj protáhl až do večerních hodin.